Kas mes

Sveiki,Betoninis.lt tai statybų duona.Padėsianti jum įvykdyti jūsų norus ir svajones statybų srityse. Mes isikūre Klaipėdoje, mūsų komanda atlieka  darbus Klaipėdoje ir Klaipėdos rajone. Plataus profilio betonavimo(Laiptai, Poliai, Perdangos, Bordiurai). Mūrijimo darbai, trinkelių klojimas Terasų/Voljeru projektavimas ir statymas. mes atliekame Vidaus apdailos darbus🏠 (Gipsas, laminatas pvc dangos, plytelės, dažom, tapetuojam) Durų, langų montavimas. Smulkūs santehnikos, drenažo. Ardymo, griovimo darbai. Mūsų Elektrikas Vidmantas💁‍♂️ pasirūpins jūsų elektros instaliacija. Klauskite mūsų mes visada pasiruošę jums atsakyti! 🤝📞📨 Betoninis.lt KOMANDA

Kodėl mes?

2020

Mes bendradarbiaujame su jumis.

Esame Klaipėdos  statybų įmonė, dirbanti Klaipėdoje ir Klaipėdos rajonuose kuri linkusi kartu su jumis bendradarbiauti ir nesvarbu ar tai būtų didelis ar mažas projektas. Kartu mes suderinsime jūsų norimus statybos darbus, rekonstravimo, betonavimo, trinkeliu klojimo ar kita…  įtraukdami norimus dizainus ir specifikacijas.

2020

Mes teikiame platų paslaugų spektrą.

Mūsų paslaugos apima Gerbuvio darbus, lauko trinkeles, pagrindo paruošimas, drenažo sįstemos, grindų paruošimas betonavimas, gipso kartonas, dažymąs , vidaus apdaila ir dar daugiau, Kad jūsų namai taptų pasididžiavimo vieta. Pasirinkite mus. Norime, kad po kiekvieno susitikimo su mumis jūsų gyvenimas taptų kokybiškesnis.

2020

Sąžiningumas ir pasitįkėjimas.

Sąžiningumas ir pasitįkėjimas yra „Betoninis“ verslo etikos pagrindas, nesvarbu, ar tai susiję su klientais, tiekėjais ar kolegomis, komandos nariais. Sąžiningumas nėra pati geriausia politika, bet vienintelė politika. „Betoninis“ savininkai ir darbuotojai užsiima statybų verslu, nes jiems tai patinka. Mes pilnai atiduodame visa save kiekvienam projektui, kad galėtume didžiuotis galutiniu projekto vaizdu.

Garantijos.

Visiems savo darbams suteikiame GARANTIJAS.

Atliekamų darbų regionai

2020

Klaipėdos rajonas

2020

Plungės rajonas

2020

Šilutės rajonas

Statistika

Objektų užbaigiamumas. 100%
Paslaugų spektras 61%
Sąžiningumas ir pasitįkėjimas. 100%
Bendradarbiavimas 77%
Garantijos 100%

Kontaktai

  • Fb: betoninis.lt
  • betoninis.lt@gmail.com
  • +37063023472
Call Now ButtonSkambinti