Terasų montavimas

Medinė terasa - tai jaukumo ir komforto pojūtis.

Terasa ?

  • Terasos yra funkcionali ir daugelio geidžiama vieta, kurioje galima įrengti poilsio zoną, vasarą perkelti valgomąjį ir kitaip praturtinti savo kiemą. Tai populiarus sprendimas ir daugelis sumanių šeimininkų ją įsirengia ar bent apie tai savjoja. Tačiau ryžtasi ne visi. Kodėl?
  • Kai kuriuos atbaido mintys apie nuolatinę terasos priežiūrą, rekonstrukcijas, trumpą tarnavimo laiką ir panašūs dalykai. Tačiau jeigu renkatės kokybiškas ir aplinkos poveikiui atsparias žaliavas bei patikimus meistrus su patirtimi, būkite ramūs, jog turėsite kokybišką sprendimą. Terasa Jums tarnaus ilgai ir džiugins kiekvieną dieną.

Kas svarbu ?

Svarbu susieti kraštovaizdžio elementus į tam tikrą sąjungą. Kokia bus terasa Jūsų sklype priklauso ir nuo to, kokie yra namo gabaritai. Juk norisi, kad terasa būtų gana nuošalioje vietoje, tačiau iš jos galėtumėte stebėti gamtą. Labai svarbu, kad toje vietoje, kur bus terasa, nebūtų susidaręs skersvėjis ir nereikėtų jausti didelio vėjo. Šiuos dalykus turėtų įvertinti terasų specialistai.

 

Kaip apipavidalinti terasą?

Itin madinga pirkti minkštas sofas, didelius apskritus stalus, todėl terasos baldai vis labiau panašėja į savotišką mišinį tarp salono ir virtuvės. Internete galite rasti tikrai įspūdingų terasos baldų ir tai, kas idealiai atitiks Jūsų estetikos supratimą. Svarbiausia – suderinti estetinę išvaizdą su funkcionalumu.
Tikrai verta terasoje turėti dekoratyvinių augalų – jie padės terasą sujungti su sodu ir namais bei sukurs jaukų kraštovaizdį.

Terasos formos

Dažnai naudojami trys pagrindiniai terasų stiliai: simetriškas namui, asimetriškas namui bei neįprastų formų, su gamta susiliejantis stilius. Netradicinių formų terasos yra labai populiarios, tokie sprendimai vizualiai traukia akį būnant ir už terasos ribų.

  • +37063023472
  • Betoninis.lt@gmail.com
  • Kuncų 10, Klaipėda, LTU 11226
Call Now ButtonSkambinti