voljerai papildomas

Voljerai

Jūsų šuniui

Kodėl jums reikia voljero

Tvarkingas, teisingai parinktas bei įrengtas voljeras – ne tik būstas Jūsų augintiniui, bet ir kiemo puošmena.

⦁ Voljeras – patogi vieta bet kuriam šuniui. Sausas pagrindas rudenį, apsauga nuo kaitinančios saulės vasara, žiema – nuo sniego.
⦁ Voljeras – tai galimybė užtikrinti nevaržomą erdvę laisvam judėjimui be būtinybės laikyti šunį pririštą.
⦁ Voljeras – puikus sprendimas, jei nenorite, kad Jūsų gražus gėlynas virstų mėnulio paviršių primenančia vieta, ypatingai, jei šuniukui vos keli mėnesiai.
⦁ Jei privalote išvykti kelioms dienoms, o šeima bijo Jūsų šuns arba pats šuo nepripažįsta kitų šeimininkų – voljeras su besisukančia šėrykla (dubenėlių laikikliais) leis bet kam pamaitinti šunį be būtinybės eiti į vidų.

Sunu voljeras

Voljeras – šuns poilsio vieta


Voljerą įrenkite, taip, kad Jūsų augintinis gerai matytų įvažiavimą į kiemą ir stebėtų kuo didesnę teritoriją. Jį statykite tokioje vietoje, kad šuo galėtų tiek pasimėgauti saule, tiek nuo jos pasislėpti. Prieš parinkdamas tinkamiausią vietą, šeimininkas turi įvertinti saulės padėtį ir vėjo kryptis. Šuniui turi būti patogu voljere leisti laiką, o šeimininkui – prižiūrėti augintinį. Jis turi laisvai gulėti išsitiesęs visu ūgiu ant šono, ir turi likti šiek tiek laisvos vietos. Įėjimo į būdą anga turi būti prie kurios nors sienos, kad įėjimas būtų apsaugotas nuo saulės ar vėjo.

Kokio dydžio voljeras reikalingas Jūsų šuniui.


Voljero matmenys priklauso nuo Jūsų augintinio. Yra tam tikras minimalus paviršiaus plotas, leidžiantis šuniui voljere jaustis patogiai, laisvai ir nevaržomai. Svarbiausia – viena iš voljero sienų turėtų būti ne trumpesnė 2 metrų ilgio.

Jei privalote išvykti kelioms dienoms, o šeima bijo Jūsų šuns arba pats šuo nepripažįsta kitų šeimininkų – voljeras su besisukančia šėrykla (dubenėlių laikikliais) leis bet kam pamaitinti šunį be būtinybės eiti į vidų.

  • +37063023472
  • betoninis.lt@gmail.com
  • Kuncų 10, Klaipėda, LTU 11226